АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Close

Ветерани-атовці заступають на «бойові позиції» в органи державної влади

Шановні колеги
Запрошуємо вас на прес-конференцію

Тема: Ветерани-атовці заступають на «бойові позиції» в органи державної влади
Час та дата проведення: 14-00, 23 червня 2017 року
Місце проведення:  Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1. м. Краматорськ

Прес-конференція проекту «За ветеранів до влади» присвячена закінченню підготовки ветеранів-учасників програми у місті Краматорськ. На заході оголосять статистику проходження стажування та плани по працевлаштуванню та нададуть відгук з місця їх стажування.

«Ми підготували ветеранів-атовців до служби державі. Наші студенти пройшли стажування, є хлопці, які уже проходять конкурс на заміщення державних посад. Крім підготовки учасники проекту на всіх етапах проходили відбір. Це були співбесіди з психологом, фахівцями з кадрів», - розповіла координаторка проекту «За ветеранів до влади», заступниця ГО «Studena» Оксана Іванців.

Також журналісти отримають можливість безпосередньо поспілкуватись із випускниками проекту, які готуються до вступу на державні посади чи продовжують службу громаді як громадські активісти.

Спікери:
Оксана Іванців – координаторка проекту «За ветеранів до влади», заступниця голови ГО «Studena»;
Володимир Рибалкін
Олексій Назаров
Марина Лазаренко
Фролова Ірина Володимирівна 
- Начальник відділу з питань впровадження реформ та децентралізації ДОВЦА

Організатор: громадська організація “Studena
Контактна особа для акредитації: Роман Балабойко

Додаткова інформація:
Проект «За ветеранів до влади» ініційовано ГО «STUDENA», в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнери проекту: Київська міська державна адміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Київська міська спілка ветеранів АТО.
ГО «Studena» - неприбуткова громадська організація, що займається втіленням проектів психосоціальної підтримки ветеранів АТО. Організація також працює для зміцнення довіри у суспільстві, правозахисту та громадянської освіти.

Studena
 
последние новости искусства и мира живописи
Loading...
Loading...