АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Close

«Досвід впровадження Національного механізму взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми в Донецькій області»

Шановні колеги
Запрошуємо на прес-конференцію Донецького прес-клубу

Тема: «Досвід впровадження Національного механізму взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми в Донецькій області»

Дата та час проведення: 10-30, 25 травня 2017 р

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Програма протидії торгівлі людьми Україні розпочала свою роботу в далекому 1998 році. З того ж часу в цій програмі працює Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ).

Останнім часом ОБСЄ є одним із партнерів ДОЛДПЖ в проектах, що спрямовані на протидію торгівлі людьми.

Ця співпраця почалася у 2009 - 2011 рр. з пілотування Національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Чернівецькій та Донецькій областях та першої фази поширення НМВ у Хмельницькій, Вінницькій, Луганській та Харківській областях протягом 2012-2013 рр.

Побачивши позитивні результати цих проектів, Міністерство соціальної політики України звернулося до Координатора проектів ОБСЄ в Україні із проханням продовжити таку роботу в інших регіонах України.

Згідно проекту, впровадження регіонального компоненту в Донецькій області відбувається з листопаду 2014 до  грудня 2019 року.

Головні завдання проекту:
Підсилити спроможність суб’єктів Національного Механізму Взаємодії щодо надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми (іншими словами, навчити представників суб’єктів НВМ виявляти постраждалих та за допомогою наявних інструментів  оказувати жертвам торгівлі людьми потрібну їм різноманітну допомогу);

Підвищити обізнаність населення щодо існуючого державного механізму надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми (іншими словами, надавати пересічним громадянам інформацію про те,  що держава через суб’єктів НМВ, оказує реальну допомогу постраждалим від торгівлі людьми, щоб ця інформація різними шляхами дійшла до постраждалих від торгівлі людьми).

На прес-конференції виступлять :

Костенко Наталя Іванівна - заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді, уповноважена особа по роботі з постраждалими від торгівлі людьми в питань надання статусу та отримання допомоги;

Страшко Володимир Іванович - начальник відділу молодіжної політики та у справах сім'ї, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради;

Юдакова Ольга Олександрівна – практичний психолог управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради;

Касьяненко Вікторія Миколаївна – член ДОЛДПЖ, асистент координатору проекту ОБСЄ;

Татаренкова Ольга Віталіївна – член ДОЛЖПЖ, тренер-методист проекту;

А також, представники державних служб – суб’єктів НМВ, Краматорського прикордонного загону, представники громадських організацій та волонтери ДОЛДПЖ.

Телефон для акредитації ЗМІ та довідок: (067) 503 79 18  Ярослава, медіа-координатор АКМЦ

 
последние новости искусства и мира живописи
Loading...
Loading...