АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Close

У Краматорську презентують дослідження медіа-ситуації Півдня і Сходу України

Шановні колеги
Запрошуємо на презентацію


Тема: дослідження медіа-ситуації Півдня і Сходу України
Дата та час: 25 квітня, 13.30
Місце проведення: Антикризовий медіацентр, Краматорськ, вул. Марата, 1

Звідки отримують інформацію мешканці Півдня і Сходу України, зокрема Краматорська, чи помічають джинсу та пропаганду, якої інформації бракує, а яка в місцевих медіа переважає — про це та інше презентують у спільному дослідженні Інституту масової інформації та GfK Ukraine.


Спікери:

Марина Клочко
, керівниця відділу спеціальних медіадосліджень GfK Ukraine

Олена Голуб, експертка з моніторингу Інституту масової інформації

Експерти Інституту масової інформації моніторили по дев’ять місцевих ЗМІ (два телеканали, три друкованих та чотири інтернет-видання) у восьми регіонах півдня і сходу України (Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Сєвєродонецьк, Маріуполь та Краматорськ), на предмет, які теми піднімаються у медіа найбільше, як висвітлюється тема АТО, скільки є “джинси”, якими джерелам інформації найчастіше користуються журналісти.

GfK Ukraine досліджували, звідки саме мешканці сходу та півдня України дізнаються новини, які теми їх найбільше цікавлять, а якої інформації бракує у ЗМІ, хто винен у війні на Донбасі та якого зовнішньополітичного курсу має дотримуватись Україна тощо.

Дослідження проводилось за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у січні-березні 2017 р.
 
Контакти: 0632787645, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
последние новости искусства и мира живописи
Loading...
Loading...